Odposlech mobilu Android

Nabízíme profesionální odposlech pro mobily s OS Android. Odposlech mobilu je možné nainstalovat do všech Android mobilů s verzí OS 1.0 a vyšším - jedná se tedy o drtivou většinu všech Android telefonů. Jedná se zejména o telefony značky Samsung, LG, HTC, Sony, Sony Ericsson, Huawei a další..

 

Odposlech mobilu pro Android nabízíme ve verzi LITE a PRO. V tabulce se můžete podívat na výpis hlavních funkcí jednotlivých programů. Funkce jsou blíže rozepsány pod tabulkou.

Odposlech mobilu Android

Zde můžete OBJEDNAT odposlech ANDROID LITE nebo ANDROID PRO.

 Rozpis jednotlivých funkcí odposlechu mobilu pro Android

1) Odposlech SMS (příchozí / odchozí)

Můžete si číst veškeré přijaté i odeslané SMS zprávy. Zprávy můžete číst dokonce i přesto, že jsou z telefonu vymazány.

 

2) Ovládání na dálku

Veškeré naše softwary je možné jednoduše ovládat na dálku pomocí zabezpečeného webového rozhraní. V telefonu tak na dálku můžete měnit různá nastavení softwaru. Od prvotní instalace již tedy není nutné být s telefonem v kontaktu.

 

3) Výpis hovorů (příchozí / odchozí)

Umožňuje sledovat veškerá telefonní čísla se kterými bylo telefonováno. Navíc můžete sledovat četnost, délku i datum provedených hovorů. U čísel se zobrazuje i jméno, pod jakým ho má dotyčný uložené v telefonu.

 

4) Historie webu

Jednoduše můžete zjistit veškeré internetové stránky, které byly z telefonu navštíveny.

 

5) Informace z adresáře

Veškeré informace uvedené v adresáři jsou automaticky exportovány do vašeho zabezpečeného účtu. Můžete tedy zjsitit jména, adresy, emaily a další informace, které jsou v adresáři vyplněné.

 

6) Sledování lokace GPS

Pomocí této funkce můžete sledovat kde se mobilní telefon pohyboval.

 

7) Sledování videí z telefonu

Veškerá* videa, která jsou pořízené mobilním telefonem jsou zasílány do vašeho zabezpečeného účtu.

 

8) Sledování fotek z telefonu

Veškeré fotky pořízení mobilním telefonem jsou automaticky odesílány do vašeho zabezpečeného účtu, kde si je můžete prohlédnout.

* Z důvodu bezpečnosti nejsou videa delší než 15 vteřin odesílána. Při odesílání delších videí by mohl vzniknout velký datový tok, který by mohl být na telefonu znatelný.

 

9) Odposlech telefonních hovorů

Jedna ze stěžejních funkcí našeho programu. Na rozdíl od konkurenčních programů, které umožňují poslouchat pouze právě probíhající hovory (což je v podstatě nepoužitelné, protože než se stihnete do hovoru připojit, tak již může být jeho konec) dokáže náš software zaznamenávat veškeré hovory do audio souboru a odesílat do vašeho zabezpečeného účtu, kde si je můžete kdykoliv přehrát, či stáhnout do PC.

 

10) Odposlech okolí telefonu

Kdykoliv si můžete zaslat příkaz k nahrání až 5ti minutového audio záznamu z okolí telefonu, který si můžete během pár minut poslechnout.

 

 


Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně