SLEDOVÁNÍ MOBILU

Náš unikátní software pro odposlech mobilu umožňuje kromě mnoha dalších praktických funkcí i sledování polohy mobilu. Díky této funkci můžete snadno zjistit, kde se telefon právě nachází, či kde se v historii pohyboval. Kromě toho umožňuje aplikace sledovat i mnoho dalších věcí jako jsou např:

♦ odposlech SMS

♦ výpis telefonních hovorů

♦ historie navštívených webů

 

Pokud si objednáte naši PRO verzi, získáte navíc unikátní funkce jako:

♦ ODPOSLECH TELEFONNÍCH HOVORŮ

♦ ODPOSLECH OKOLÍ PŘES MOBILNÍ TELEFON

 

 

JAK SLEDOVÁNÍ MOBILU FUNGUJE

Funkce pro sledování mobilu získává informace z GPS chipu v telefonu a zjištěnou lokaci přeposílá do vašeho zabezpečeného účtu. Díky této funkci tak můžete jednoduše zjistit, zda telefon je tam, kde má být.

Ve chvíli kdy je funkce GPS v telefonu zakázaná, tak aplikace použije alespoň přibližnou polohu určenou podle BTS.

 

Interval pro sledování mobilu

Interval odesílání dat z telefonu je možné nastavit na 15, 30, 45 či 60 minut. 

 

Jaké telefony je možné sledovat?

V principu je možné sledovat téměř jakýkoliv telefon. Je možné sledovat například telefony Nokia s OS Symbian, telefony s OS Android (HTC, Samsung, LG, Sony a další...) i telefony iPhone. Díky neustálému vývoji je sledování telefonu možné i na nejnovějších modelech jako jsou Samsung Galaxy S III či Sony Xperia T. V tuto chvíli již nabízíme i odposlech iPhone 5. Zajímá-li vás i jiná forma než odposlech mobilu, tak se podívejte do naší sekce odposlech, kde jsou stručně popsány veškeré jednotlivé formy odposlechů.

 

Aplikace je ve všech telefonech dokonale zamaskována, takže její odhalení je prakticky nemožné.

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY A ODPOVĚDI K SLEDOVÁNÍ MOBILU

Q: Je možné sledovat polohu mobilního telefonu i ve chvíli, kdy je v telefonu zakázána funkce GPS?

A: Ano polohu je možné sledovat i v tuto chvíli, nicméně bude zobrazena pouze přibližná poloha telefonu (přesnost cca 200m ve městě) určená podle BTS ke které je telefon připojen. 

 

Q: Je možné nahrát aplikaci na sledování mobilu do telefonu aniž bych se k telefonu dostal?

A: Ne, telefon je nutné alespoň na 5 minut dostat do ruky, aby bylo možné aplikaci pro sledování do telefonu nahrát. Pokud vám bude někdo tvrdit, že je možné jeho aplikaci nahrát do telefonu i vzdáleně, tak doporučujeme zbystřit, protože se bude jednat s nejvyšší pravděpodobností o podvodníka. Takovéto řešení není technicky možné.

 

Q: Kolik telefonů mohu sledovat při pořízení vaší aplikace?

A: Na rozdíl od konkurenčních produktů, není náš software pro sledování mobilu vázán na IMEI telefonu. Ve chvíli kdy telefon ztratíte, či z jiného důvodu budete potřebovat nahrát sledování do jiného mobilu, tak to není problém. Je ale nutné počítat s tím, že aktivováním sledování v jiném telefonu, se ukončí sledování telefonu prvního.

 


Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně