Odposlech

Odposlech je v současné době čím dál tím častěji využívaná metoda získávání informací. Na trhu se objevuje čím dál více různých forem odposlechu. Zpravidla se ale jedná buď o odposlech hardwarový, nebo softwarový. Obě varianty blíže popíšeme v následujících odstavcích.

 

  PRO ZOBRAZENÍ NABÍDKY ODPOSLECHU MOBILU VYBERTE TYP OS Z HORNÍ MODRÉ LIŠTY  

 

Softwarový odposlech

Softwarový odposlech je možné nainstalovat do mobilů, tabletů či PC. V principu se jedná o aplikaci, která běží na pozadí systému, shromažďuje vámi požadovaná data a následně je odesílá na vámi vybrané místo. Veškeré varianty softwarového odposlechu popíšeme v následujících odstavcích.

Odposlech mobilu

Odposlech mobilu patří mezi nejpraktičtější formy odposlechu. Chcete-li mít kompletní přehled kde se vybraná osoba s mobilním telefonem pohybuje a co dělá, je odposlech mobilu tou nejlepší variantou. Jakmile odposlech do mobilu nainstalujete, tak začne zaznamenávat veškerá data, která na telefonu proběhnou.. Odposlech mobilu je schopen zaznamenávat SMS, hovory, GPS lokaci, fotografie, historii navštívených stránek a další data. Kvalitní odposlech mobilu je v telefonu naprosto nezjistitelný. Sledování mobilu patří mezi nejspolehlivější formy odposlechu.

 

Odposlech PC

Odposlech PC vám umožní sledovat veškeré aktivity prováděné na vybraném PC. Software dokáže dělat fotografie obrazovky, sledovat navštívené stránky, zjišťovat přístupová hesla a další... chcete-li mít například přehled co vaše dítě na PC dělá, je odposlech PC tou nejlepší variantou.

 

Odposlech tabletu

Odposlech tabletu funguje v principu stejně, jako odposlech telefonu. Jedná se o aplikaci, kterou je nutné fyzicky nahrát do tabletu. Aplikace zde běží na pozadí a shromažďuje veškerá data, která následně odesílá do uživatelského účtu. Stejně tak jako odposlech mobilu, je odposlech tabletu naprosto nezjistitelný. V současné době je odposlech tabletu možné nahrát téměř do všech tabletů s OS Android i do zařízení iPad.

 

Hardwarový odposlech

Hardwarový odposlech je v principu malá krabička, která je vybavena mikrofonem a nějakým způsobem vysílá zachycené zvuky do přijímače. Hardwarový odposlech je rozdělen do několika kategorií, dle způsobu jakým dostává zachycené zvuky ke svému "pánovi".

 

GSM odposlech

GSM odposlech je nejvíce rozšířená varianta hardwarového odposlechu. Jeho výhodou je, že ho lze pořídit velmi levně a zároveň je schopen svůj účel plnit velmi spolehlivě. Další výhoda, kterou GSM odposlech má na rozdíl od jiných forem odposlechu je neomezená vzdálenost mezi vysílačem a přijímačem. 

Jak GSM odposlech použít

Použití GSM odposlechu je velice snadné. Stačí do něj vložit SIM kartu (s odblokovaným PIN kódem) a ve chvíli potřeby můžete jednoduše vytočit na libovolném telefonu jeho číslo, a během chvilky budete spojeni. Kvalitnější GSM odposlechy jsou vybaveny i automatickou aktivací hlasem, pohybem, či magnetickým čidlem.

 

UHF odposlech

UHF odposlech je alternativa ke GSM odposlechu. Jeho hlavní nevýhoda ale je, že jeho dosah je velmi omezený, a to maximálně cca na 500m. Oproti GSM odposlechu ale neplatíte žádné spojovací poplatky, a je také podstatně hůře zjistitelný pomocí detektoru odposlechů.

 

Dálkový odposlech - parabola

Dálkový odposlech pomocí paraboly je vhodný pro situace, kdy není možné do odposlouchávané lokace umístit klasický odposlech. Stačí si nasadit sluchátka a nasměrovat parabolu směrem k cíli. Parabola několikanásobně zesílí zvuk a vy ho ve sluchátkách uslyšíte. Základní verze dálkového odposlechu vyjde cca na 1500,- Kč a v ideálních podmínkách vám umožní vyslechnou rozhovory probíhající až cca 50m daleko. S kvalitnější parabolovou budete schopni vyslechnou rozhovory vzdálené až 300m! Je nutné vzít v potaz, že ani ta nejlepší parabola není schopna provádět odposlech přes zeď, či sklo. 

 

Dálkový odposlech - laserový

Laserový odposlech je nejlepší forma dálkového odposlechu. Kvalitní laserový odposlech vám umožňí odposlouchávat prostory až 2km vzdálené, a to dokonce i přes okno či až 2m tlustou zeď! Laserový odposlech stačí namíři na zeď, za kterou je místnost, kterou chcete odposlouchávat a on vám okamžitě do sluchátek zprostředkuje kvalitní poslech zvuku zevnitř. Cena laserového odposlechu se pohybuje od 500 000 do 1 000 000,- Kč.

 

 


Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně